Kırsal bölgede kalma Köydeki tek Grindr kullanıcısı olmak

in blog •  2 years ago 

Büyük bir şehirde yaşıyorsanız, arkadaşlık uygulamaları, muhammetyt hayatı çok ciddiye almayan" insanlar için, tırmanma duvarındaki gömleksiz adamlar ve grup fotoğrafı Guess Who oyunlarını sunar.

Fakat Mark *, 23, Grindr'i Man Adası'nda yaşadığı yere yüklediğinde , potansiyel tarihleri ​​çift rakamlara ulaştığında muhammetyt şanslı. “Adada orada görebileceğiniz belki 10 veya 15 kişi var” dedi. “Çok düzenli olarak Liverpool ve Manchester gibi yerleri ziyaret etme eğilimindeyim çünkü orada arkadaşlarım var ve tam anlamıyla oraya gittiğimde bir şekerci dükkanındaki bir çocuk gibiyim muhammetyt. Tinder'i açıyorum, Grindr'i açıyorum ve aniden kendimi çok hissediyorum. popüler".

Yarıçapını genişletirse, muhammetyt arkadaşlık uygulamaları onu Belfast ve Liverpool'da gösterir - bu hem kutsama hem de lanet olabilir. Mark, “İşler, 10 yıl önce olacağından çok daha kolay hale geldi”muhammetyt diyor.

Ancak büyük bir şehre randevuya muhammetyt gitmek bir taahhüttür muhammetyt uçak ya da muhammetyt tekne ile yolculuk yapmayı gerektirir ve potansiyel olarak uzun mesafeli bir ilişkiye yol açabilir. muhammetyt Uzun mesafe diyorum” diye açıklıyor. "Yani, yarım saatlik bir uçuş gibi. Ama yine de, bu çok para".

Mark'ın tercih ettiği uygulamalardan biri olan Tinder, muhammetyt kullanıcılarının kırsal / kentsel dağılımı hakkında bilgi vermediğini, ancak Global Web Index'in 2015 yılında yaptığı bir anketin , yalnızca% 7'sinin kırsal alanlarda yaşadığını öne sürdü. Buna karşılık, en son yapılan nüfus sayımına göre İngiltere nüfusunun% 17,6'sı kırsal kesimde yaşıyor .

22 yaşındaki muhammetyt, “Cambridgeshire'daki Melbourn köyünde muhammetyt buluşmaktan bahsetti,“ Bilmediğiniz birini bulmak, özellikle muhammetyt ortak arkadaşlarınız veya ailenizle olmayan birisini bulmak zor ”diyor. “Sizinle muhammetyt ilgili ikinci el bilgilere erişimi olmayan muhammetyt birisiyle tanışmak güzel olurdu.

İnternet, muhammetyt bu yıl Stanford Üniversitesi tarafından yayınlanan araştırmaya göre, 2010'un ortalarında ABD'de bir partnerle tanışmanın en yaygın yolu muhammetyt oldu . İnsanların, birileriyle çevrimiçi olarak tanışma arkadaşlarından, muhammetyt ailesinden veya işyerinden çok daha fazla olasıdır.

Sınırlı muhammetyt randevu seçeneklerine sahip olmaktan potansiyel olarak daha kötü olan şey, izole bir köyde yaşıyorsanız, bu seçimlerin eski sizin, üçüncü muhammetyt sınıfta yanına oturduğunuz ve aile hekiminizin olabileceği gerçeğidir. Arkadaşlık havuzunuz sadece bir avuç insan olduğunda, çevrimiçi buluşma çekiciliği yaratabilen gizliliğinizi ve muhammetyt kendinizi yeniden muhammetyt keşfetme fırsatını ortadan kaldırır.

22 yaşındaki Joe *, Londra'daki üniversite ile Live West Sussex'deki ana köyü arasındaki muhammetyt zamanı ayırıyor. Londra’da olduğu zaman,muhammetyt randevu uygulamalarının konum yarıçapını iki mil olarak belirledi ve “sonsuz insanlar” olduğunu söyledi.

Ama evde farklı bir hikaye. “Buraya geri döneceğim ve aynı şeyi yapacağım ve ilkokulla birlikte gittiğim yaklaşık üç kişi olacak” diyor.

Uzak muhammetyt bir yerde yaşıyorsanız, bir randevu uygulamasını açmak, sizin sadece bir hatırlatmadır gibi gelebilir, ancak Derbyshire'daki Relate muhammetyt merkezinde bir ilişki danışmanı olan Peter Saddington bunun her zaman böyle olmadığını söylüyor. Müşterilerinin çoğu çiftçi veya küçük topluluklarda yaşayan diğer insanlar.

Çiftliklerin nesiller boyunca ailelerde kaldığını ve çalışanların yanlarında gelip birlikte çalışacak bir eşle evlenme eğiliminde olduğunu muhammetyt açıklıyor.

“Özellikle kış muhammetyt döneminde, [çiftçiler] tamamen tecrit edilebiliyor ya da muhammetyt tamamen kesiliyor” diyor. “Çiftlikte olmak, uzun saatler boyunca çalışıyorsun ve zor şartlardasın.”

Uygulamaların, on yıl önce bile varolmayan bir bağlantı kaynağı sunabileceğini söylüyor: "Gece geç saatlere kadar bitmiyorsanız ve gerçekten yıpranmışsanız, yine de çevrimiçi olma şansınız var .

Uygulamalardaki uzaklık yarıçapını genişletmek, kırsal alandaki kızların komşu kasaba veya şehirlerdeki insanlarla iletişim kurmasını sağlayabilir - ancak Mark'ın dediği gibi, bu, ilk randevudaki hisselerin çok daha yüksek olduğu anlamına gelebilir.

Peter Saddington, “Kırsal bir toplulukta yaşamanın meselesi sık sık uzaklara gitmiyorsunuz” diyor. “Ancak uygulamalar aracılığıyla insanlar, kendi rahatlık bölgelerinin dışındaki diğer şehirlere seyahat ediyorlar. Ve bu da biraz baskı oluşturuyor ve düşerken daha da fazla bulaşıcı oluyor.”

Üniversiteden sonra, 24 yaşındaki George *, Kuzey Batı İngiltere'deki küçük, kırsal bir kasabada, başka pek fazla gencin olmadığı bir işe girdi. “Orada birkaç hafta yaşadıktan ve etrafta sosyal bir ortamın olmadığı ve arkadaş edinmek ya da insanlarla tanışmak için birçok fırsatım olmadığından sonra, kendimi bilinçsizce buluşma uygulamalarını sosyalleşmenin bir yolu olarak kullanıyorum” diyor.

George'un maçları, ilk buluşma için tanışmak için diğer şehirlerden seyahat ederdi. “Onlar çoğu zaman benim yerime gelirlerdi, çünkü sadece sürdüler, böylece bana ulaşmaları daha kolaydı” dedi. “Şu anki ortağımla ilk tanıştığımda, arkadaşı benimle buluşması için onu 45 dakika sürdü.

Leicester Üniversitesi'nde siyasi coğrafya ve cinsellik profesörü Gavin Brown, izole edilmiş yerlerdeki LGBT + insanlar için uygulamalar, orada gördükleri muhammetyt kişilerle buluşmasalar bile, bir topluluk hissi sağlayabilir. Uygulamaların "LGBT gençler muhammetyt için gerçekten önemli" olabileceğini söylüyor.

“Bu insanlarla etkileşime girmeyi seçmeseler bile, ilgi duydukları insanlar olmasalar bile, bir kişinin yerel alana nasıl sığdıklarını anlamalarını değiştirebilecek uygulamaların görünürlük olduğunu düşünüyorum. ," açıklıyor.

Lee *, 24, şehirlerdeki insanların yaşamamış olabileceği kırsal bir yerde yaşayan eşcinsellerin başka bir unsurundan bahseder.

“Grindr'daki erkeklerin çoğu ya dolapta derin ve bekar ya da dolapta derin ve evliler” diyor.

“Bu adada olmak zor. Çok fazla homofobi ve transfobi ile büyüdüm - 180 büküm yaptım. 14 veya 15 yaşımdayken, kendimi inanılmaz derecede homofobik ve transfobik oldum ve sanırım bunun nedeni Aslında o zaman çok fazla dolabın içindeydim.

George, tecrit duygularıyla başa çıkmak için çevrimiçi buluşmayı kullandı. “Futbolu izlemeye ya da bir şeyler içmeye ya da bunun gibi bir şey içmeye giderken pub'a gitmiyorum, bu yüzden baştan beri bir yokuş yukarı savaş olduğunu hissettim” diyor yeni kasabasında sosyalleşmeye çalışıyor.

"İnsanlarla uygulamalarla tanışma ve onları tanıma ve şahsen buluşma, tarihler altında da olsa ya da sadece takılma sırasında buldum, yakında bu kişilerarası bağlantının boşluğunu doldurdu."

Düz olan George, yeni arkadaşlarla tanışmak için eşcinsel buluşma uygulaması Grindr'i kullanmayı bile denedi. “Ben taşındıktan sonra ilk birkaç ay, zihinsel sağlığım ile adil bir acı çekti,” diye hatırlıyor. “Bu noktada, yalnızca diğer insanlarla iletişim kurmak için arkadaşlık uygulamalarını sosyal etkileşim için kullandığım gerçeğini kabul ettim. Düşündüm ki, 'Neden olmasın?'”

Biyosunda düz olduğunu söyleyerek bir profil hazırladı ve mesajlarına su bastığını söyledi. “Birçoğu doğada cinsel, pek çok insan benden resim ve benzeri şeyler göndermemi rica ediyor. Ama uzun muhammetyt zamandır ilk defa, cinsel bir şekilde de olsa aranan hissettim” diyor. “İnanılmaz derecede sevindirici bir duyguydu, ondan gerçek bir vızıltı duydum. Bazı günler Grindr'deki bir mesajdan bir bildirim alırsam, Tinder'daki bir mesajdan daha heyecanlanacağım noktaya kadar.

DLive Peter Saddington, insanların randevu uygulamalarını "cinselliğini test etmek" veya arkadaş edinmek için kullanmasının yaygın olduğunu söylüyor. Ekliyor: “Bu çok güven verici olabilir. Aynı zamanda çok tecrit edici de olabilir, çünkü tüm bu insanlar için çevrimiçindesiniz ama aslında bir araya gelmek oldukça zor çünkü uzak bir mesafe olabilir.

Yakında muhammetyt bir köyden olan George ve nişanlısı için tanışma uygulamalarının yarıçapını genişletmek buna değerdi. Şimdi onun muhammetyt yanına taşınmak için kasabasını terk etti. “Eğer uygulamalarla çıkmasaydım, o zaman gelecekteki karımla muhammetyt tanışmazdım” diyor. “Yani, yalnız bunun için kesinlikle buna değdi.”

  • İsimler değiştirildi

Bu makalede ortaya muhammetyt çıkan sorunlardan herhangi birinden etkilenmişseniz, yardım ve destek hakkında bilgi burada bulunabilir .

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Hi,

  • Community Guideline for TripleA
    please be advised that the tag AAA is used for TripleA, which is focusing on Movie and Drama reviews. The team behind TripleA is countermeasuring the abuse of the tag and the final stage would be a permanent blacklist of the account from TripleA after this warning.

Hope to see you at TripleA with a great movie review on your next posting.