Drugwars

in cesky •  2 years ago 

Tohle je takové rychlé zhodnocení toho co jsem zatím postřehl od nové změny.

Od nadšení jsme se zase propadl ke skepsi. Očividně ponuka toho že můžete nakupovat ve hře někoho nalákala ke koupi a dokonce ke koupi tokenů na burze. Ale tak nějak mě trochu zklamala redukce bonusů v topu. přeci jen bonus 2DWD za 6 místo je trochu o ničem při ceně 0.002 steemu. :) A pak taky zas to nastavení ukazuje že je nejlepší Heist na zisk tokenu. Takže zas farmení a stavění armády. Ovcí je dost propočítával jsem si tak od oka kolik dám do staveb denně a je to okolo 50 mega surovin v dobré dny. Což mě přivádí na myšlenku že bych strkal 10 mega drog do heistu a trádá konec... jenže ta hra mě tak už nebavila přesměrování na stavění bylo docela fajn, ale to jaksi skončilo.

Další nevýhoda téhle hry je její rychlost, jednotky chodí prostě rychle a mapa má stejnou vzdálenost na všechny políčka. Takže kombinace reálného života a hraní tak trochu nefunguje. Proto je taky tolik ovcí.
Úplně obrovská nevýhoda téhle hry je existence druglordů. Jo já jím jsem a víte co, krom pár lidí prostě si na mě nikdo nedovolí a já můžu útočit skoro na každej gang krom dvou a kdyby došlo na lámání chleba tak si myslím že je tu jen jeden hráč co by útočil bez diplomacie na moji armádu. Ale tak tak trochu už moc nehraje. Změna hry přinesla i to že některé druglordy to neba. Třeba kde je teď @papabab nebo @whysouserious??? Nikde.

Vývojáři se snaží celkem dost. Fakt že hra se opravdu vyvíjí a je do ní investován čas, prostředky a um několika lidí svědčí pro to že DWD přeci jen nějakou cenu bude mít. Obrat za posledních 24 hodin na burze je okolo 1000 steemů... nic moc při ceně steemu, ale oproti ostatním tokenům docela dobrý. Podle mě nadále budeme klesat, ale zas na druhou stranu si myslím že mnoho hráčů přeci jen nebude chtít prodat svůj token pod cenou a tak se jeho cena někde ustálí, otázkou je však jestli bude mít tendenci v brzké budoucnosti stoupat, protože mě přijde že ceny ve hře jsou strašidelně přepálené a nějaká investice do hry při aktivním hraní má návratnost několik let. Což no jsou lidi co si kupujou věci ve hře existujou, ale to bylo před kryptem a hlavně steemit je opravdu ekosystém postavený na penězích, takže majoritní většina se řídí tím co je výhodné.

Já nic zatím neprodávám nechce se mi to prodat pod cenou a tak čekám a hraju, ale závodit o topovejch pár DWD mě tak trochu přestalo bavit.

Chtělo by to větší spolupráci, ale není snadné se sejít říct si kdo má co ve skladech aby bylo možno vůbec posílat. Jde totiž jen poslat z více surovin do méně. Nebo to se možná už změnilo, nevím, ale předtím to tak mezi hráčema bylo. I dokonce bitvy s více vesnicema by mohli bejt dobrý, ale jak říkám ta rychlost jednotek to se prostě nedá. Jestli jste hráli travian někdy tak víte co tím myslím. A tak mi přijde že pořád celému servru vládne pár jedinců, co mají čas u toho nonstop sedět a ostatní jsou v řiti. A vidina toho že nastrkáte 200 steemů do toho si koupit armádu aby jste pak mohli v klidu stavět mě přijde pošetilá. :)
Ale kdo ví, dalších plno věcí je ve hře, třeba bude i nějaké stakování tokenů a další věci. Mají bejt další jednotky, karty, bourání staveb, joby atd... třeba to pak bude zajímavější. ale jak říkám mi druglordi máme neuvěřitelnej náskok díky našim silným armádám a pokud se nezačneme masit mezi sebou tak jen tak ze hry nezmizíme a nováček nebude mít moc šanci se dostat nahoru do topu.

Opera Snapshot_20190801_093303_drugwars.io.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

!trdo

Congratulations @jjprac, you are successfuly trended the post that shared by @petrvl!
@petrvl got 6 TRDO & @jjprac got 4 TRDO!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Token distribution bot developed by @ali-h

Jářku, u mě zklamaná očekávání. Zas to budu nějakou dobu hrát 2x denně na 5 minut, aby se neřeklo.

hlavně stav produkci hq a sklady ve všech 4 vesničkách :) jestl inemáš na to udělat si další vesničky, pošlu :)

Ale mám... Jen mi nějak nejde PC. Nefunguje mi převod DWD na S-E. Poslal jsem si 10 DWD a nedošly. Současně mi nejde Captcha token. Chyba bude asi někde u mě.

no hele tak t ose ozvi na diskortu DW jestli to vysí ve vzduchu více jak den....

Je to déle než den. Na Discordu se ozývat nebudu, protože s ním neumím. Stejně by mi odepsali anglicky. Co jsem minule dělali, to jsem taky nerozchodil. Chyba bude nejspíš u mě. Nejde mi, jak jsem psal, ani token Captcha. Sice si ho nacvakám, ale on se mi nepřipíše. Což mě mrzí víc než Drugwars... S Drugrars to bude asi stejné.
Jinak mi většina pro mě podstatných věcí na PC jde. Nebudu to tedy řešit. Takže se ještě párkrát na Drugwars přihlásím a pak toho nechám. Tak 2 týdně pošlu všechny drogy do Heistu. Někdy zkusím převod nějakého DWD ve hře na Tebe. Mohlo by to fungovat.