Drugwars - zas takové schrnutí po čase

in cesky •  2 years ago 

Drugwars se pěkně změnily, poslední uprgrade s mapu byl docela šok pro farmáře.

Ale chytlo mě to po pár dnech znovu, i když stavění je větší super věc než jen farmení a stavění armády. Osobně si myslím že hra jde správným směrem. Uvidíme až bude mít vlasní token na steem-engine. A jak už jsme říkal myslím že těch mejch 16k tokenů možná pak hodí docela dost steemů. I když si pořád myslím že ceny těch budov vyjádřené v dolarech jsou trochu nesmysl, protože prostě nikdo nezaplatí několik stovek dolarů za nějaký vysoký lvl budovy.

Celá ta hra se změnila. Jak už jsme tu podotknul, myslím že klíčový faktor k úspěchu gangu je spolupráce a tak znova nabízím:

  • suroviny na karavan
  • sdílení surovin na stavby
  • sdílení ovcí

Protože si myslím že spolu se to lépe táhne. A přitom to teď nezabere moc času. Teda začátek stavění všech čtyř dalších budov docela zabral to posílání surovin, ale teď když už mám HQ na 18lvl tak moc toho za den nepostavím. :)

Jak tedy stavím

No všechny 4 vesnice stavím stejně od nuly nahoru. S tím že HQ jedu pořád prostě jakmile můžu tak hned HQ. Pak následují sklady, ale ty levluju podle toho jak je potřeba pro budovy. Z budov vlasně stavím jen Cocina a Phramalab, Black market a 3D metal, Castle a Industrial destillery. Ty ostatní budovy vždy kliknu až když nemám co stavět a zbývají nějaké suroviny a jdu od toho. Vždy se snažím mít ve všech vesnicích stejné lvl budov. A sklady vždy stavím u všeho najednou aby se mi nestalo že třeba u chlastu bych měl nižší. Prostě by mě to mátlo a zdržovalo pořád to kontrolovat.
Podle mě je důležíté hned udělat všecjny čtyři vesnice aby vaše produkce rostla rychle páč ty spodní levly jsou produkčně skoro zadarmo. A jak je vidět hned se mi to vyplatilo a už mám Rank 6 :)

Opera Snapshot_20190728_200512_drugwars.io.png

Nás magorů co máme přes dvě mega produkci u něčeho je fakt málo ve hře... ostatní to jen tak klikají a tím se přesmyčkou dostávám k farmení... :)

Farmení

O co je těžší najít ovci o to větší poklady se najdou. Když už se nudím tak si kliknu do mapy na nějaké pole a na papír si opíšu souřadnice všech. Je třeba dávat pozor aby dotyčný nebyl v nějakém silném gangu a aby jste si zapsali souřadnice jeho Primary sídla. A pak tam pošlu špehy a co je ovce hned píšu do seznamu. Teď jich mám tak 30 :) Za den to hodí několik mega surovin od všeho. Teď jak skoro nikdo nefarmí tak jim přetékají sklady. Taky mám přes 3000 právníků takže posílám jen 6 útoků na jednou a u každého hned 500 právníků aby jsem jim vybral trezor co nejvíce a ono stěma velkejma trezorama to hodí hned několik desítek k navíc. :)
Takže si myslím nezdávejte to a hledejte ovce jsou to poklady a popravdě tak polovičku ovcí farmím sám a tím pádem jejich celá produkce za den je moje a to není málo :)
Až budu mít dost velkou produkci na vesnicích a z hlavního nebudu muset posílat tolik surovin tak začnu zase okamžitě stavět právníky, protože je lepší rozesílat více útoků než to dělat po těch šesti. :) Ale zatím budu dělat po těch šesti.

Jednotky

Jednotky jsou teď vzácné, protože už prostě nenafarmíte 30M surovin za den a tak postavit velkou armádu fakt by trvalo snad rok... :) Tím pádem si fakt dávejte pozor na to aby jste o tu svoji nepřišli!!! A nepouštějte se do žádného silného gangu před tím Vás neuchráním. Když budete kuchat někoho z malého tak neva tam je moje víc jak mega ármy silná věc, ale jinak prostě pozor.

Docela rád bych viděl i někoho dalšího v top 100 stavitelích a není to nic těžkého do první třicítky se dá pořád dotáhnout za týden pokud jste aktivní a postavíte si všechny čtyři vesnice. :)

Tokeny

Jak jsem tu už řekl budoucí token podle mě bude mít větší hodnotu než produkujete teď za den a to podle mě i víc jak stonásobnou, myslím si že tvůrci opravdu chtějí rozdávat peníze tak jako za posty tak tady za hraní. A se steem-engine tokenem to bude jednodušší protože se to bude držet v rámci steemu a přeci jen na něm lidé budou spekulovat. Další věc je že až vydají ty karty tak chtějí té hře udělat pořádné promo i mimo internet a tím do ní přibudou další hráči i z mimo steemitu, ale docela se bojím jestl imají dost políček na mapě. :)

Takže hře zatím zdar.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

S tím sdílením ovcí souhlasím, ačkoli jich určitě nemám více jak deset.
!BEER

Posted using Partiko iOS

  ·  2 years ago (Edited)

jak to uděláme?
A stavění dohromady nebo alespoň ty karavany se ti nelíbí... :) nebo si myslíš že to prostě nevyjde?

Dík za pivo už mám druhé :)

  ·  2 years ago (Edited)

Prozatím jsem dnes založil dvě nové základny. Pokud budeš mít suroviny navíc, nejspíše jimi nepohrdnu, pokud u toho budu.
No, pokud se nikdo nepřidá, zvládneme to vklidu přes OZ na discordu.
!BEER

To view or trade BEER go to steem-engine.com.

Hey @petrvl, here is your BEER token. Enjoy it!

To view or trade BEER go to steem-engine.com.

Hey @petrvl, here is your BEER token. Enjoy it!

Hele takhle. Já mám v tuhle chvíli vlastně jakoby nějakých 5-6 účtů (svůj účet 4x base a účet @tttweety), takže já se v tom nějak musim nejdřív zorientovat a dát si to do kupy :D k ovcím jsem se ještě nedostal, ale mám to v plánu vyzkoušet. Klidně bych je nějak sdílel na Discordu

na účet tweety zapomeň :D udělej v něm ty velké sklady a posílej si z něho suroviny k sobě ;)
to nedáš, to by t ižralo moc času si myslím stavět deset účtů.... :)

Asi máš recht :)

Rank mi tedy nesedí, v hlavičce to ukazuje 34, reálně jsem dále... Ale jsem v TOP 100, takže dobrý ;) A půjdu vejš..
Ostatní lokality jsem obsazoval postupně, takže tři poslední postupně dotahuju na tu první, abych je také měl na stejné úrovni. Ale jinak vlastně postupuju jako ty.
image.png

Souřadnice opisovat nemusíš, stačí zkopírovat nick, protože pak ho můžeš dát v Actions vyhledat:
image.png

no když hledáš nové ovce tak je lepší opsat souřadnice než z toho popup okna v mapě kopírovat jméno... a opíšeš si prostě šecny co jsou na nějaké pozici a pak už jen to tůkáš a klikáš na sqad tlačítko a atack tlačítko...
ten rank je u jména je bez vesnic v top je to pak se všema vesnicema...

Já ovce zatím jedu jen ty, které jsem našel na mém bývalem listu ovcí, které si založili base... Ale zatím jsem jich projel asi třetinu... Takže ještě nějakou najdu ;)

Dík za osvětlení ranku.

na t ojsem se já uplně vykašlal.... jsem projel prvních dvacet a nechal toho :)

This post has received a 3.13 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.