Est. Value: $13.36 USD

in cesky •  2 years ago 

Tokeny stoupají v mé peněžence. Tak co třeba přihodit nějaké LEO a tak píšu z platformy steemleo.com

@krakonos správně narazil na problém tagů. Jenže je jich 5 a co stím já taky občas chci použít přeci svůj tag. a co takové #cesky bude snad mít každá komunita svůj token co bude rozdávat. Ona jeho užitá hodnota může být nulová, ale pokud na burze bude dost peněz tak nějakou hodnotu bude mít a to spekulační.

13.36 dolarů hlási tokení peněženka to není vůbec špatný za to bych se najedl kdekoliv po Evropě a pro většinu těch tokenů jsme musel jen sem tam přidat nějaký ten tag.

Jak už dlouho říkám peníze se na netu jen rozdávají a je vidět že to funguje. Tady máte to slavné kvantitativní uvolňování centrálních bank v praxi. Jenže opravdu v těhle inflačních tokenech budete držet svoje úspory? Některé mají i nějaký úrok asi a zisk ze stakování, ale je to dost aby člověk si to nechal i když na steemitu nebude aktivní a věděl že tak nezchudne vůči svému okolí.

V mé peněžence jsme napočítal 10 různých tokenů. Už si skoro přijdu že sbírám bobříky. Který token mi ještě chybí do sbírky. Půjde časem třeba prodávat i kolekce tokenů? Kdo ví. Ale sběratelská vášeň je veliká. Mohli by jsme třeba vyhlásit steemití soutěž o to kdo bude mít nejvíce druhů tokenů. Já bych do ní nějakou odměnu přihodil :) Rozhodně třeba takovejch 100 STEEMů by na motivovalo podle mě dost lidí aby se vrhli do víru steem-engine a začali nakupovat :D
Jen takový nápad....

No nic dnes jsme se vyspal do růžova a když jsme se vzbudil tak sem si myslel něco o tokenech... už i ve spaní o nich přemýšlím a to je co říct. :)

Zatím sem koukal že každý v našem rybníčku má jinou strategii co s nimi. Já vlastně nevím co snimi... mě se líbí že je mám a zas tolik peněz to není abych se s tím namáhal špekulovat co je nejlepší řešení... časem asi budu měnit PAL na steem neb se mi líbí více SP než PALP. Zatím budu asi sběratel uvidíme kolik dolarů v tom bude za měsíc. :)

Jediné co mě zatím moc neba je sct tag ten mi moc nepřibývá a tak nevím jestli ho budu dále používat...

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Tak mám takový dojem, že do Est. Value se nezapočítavají stakované tokeny...
Mám Est. Value: $30.48 USD, ale 400 PALP, což při ceně 0.111USD je víc...

Já jsem s z těch steem tokenů vedle. V tom je takový guláš, že to můj mozek už nestíhá pobírat...

Já už mám 23 druhů tokenů :-D Aniž bych se o tu pestrost moc snažil :-)
Sct nám moc nedává, jedině že bysme všichni posílili náš sct power ;-)
Je to náš nejslabší tag. Korejci nám moc nehlasují.

no ani když boostuju články tak to nic nedává... na rozdíl od palu kde mám i 15palů... za článek tak nevím má to budoucnost ten korejskej clon když si ho sami škudlí :D

No, jestli to půjde takhle dál, tak ten tag bude adept na nahrazení nějakým efektivnějším ;-)

Hlásím pouhých 18 + SteemPag ;-). SCT v podstatě nepoužívám, Weed mi přichází sám díky staked a nejvíc jsem zvědavý na SPI, jak si poradí s obchodováním mimo blockchain Steemu

This post has received a 1.04 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.

Congratulations!


This post has been granted a 100% upvote, courtesy to @wokeprincess, from BlissFish!
Enjoy the Bliss!

Join us on Discord!
Upvote this post to help the minnows win a bigger upvote!