Příležitost nejen pro hráče Drugwars

in cesky •  2 years ago 

Snad to jsou dobré zprávy. :)

Dneska proběhne airdrop drugwars dolarů ve hře #drugwars. Což je samo sebou super novinka pro hráče hry, ale je tu příležitost i pro ty co tu nehrají. Protože ve hře Drugwars se přechází z Future tokenu na steem-engine token. A tak se sním bude čile obchodovat o víkendu a myslím že tam bude příležitost namnožit svoje penízky na spredu.

Token bude uvoněn v poměru 0.13 za Future. A tak spoustu hráčů bude snažit svůj token prodat. Ale tvůrci vymysleli vychytávky jak přimět hráče i nakupovat. A tím je to že tento víkend bude nákup jednotek ve hře za poloviční cenu DWD a ještě ke všemu další víkend budou rozdávat další tokeny těm co něco ve hře utratily a tak si myslím že bude dokonce dost lidí co bude kupovat. Další se přidají protože budou chtít něco protočit. A pak tu budou dalších 14 dní soutěže o další tokeny, Asi budou jen pro první co to splní a budou se vyhlašovat na Discortu takže ty kdo chtějí soutěžit by měli sleovat drugwars discort: https://discord.gg/FjxDTB

Uvidíme na kolik se cena tokenu ustálí a jestli bude dení hraní nějak výnosné i pro malé hráče. To by totiž byla dobrá zpráva pro ty co hru opustily a pro nováčky jak si přijít na nějaké tokeny.

Takže jsem celkem zvědav jak to o víkendu bude vypadat.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

This post has received a 1.56 % upvote from @drotto thanks to: @sbi-booster.

Congratulations!


This post has been granted a 100% upvote, courtesy to @wokeprincess, from BlissFish!
Enjoy the Bliss!

Join us on Discord!
Upvote this post to help the minnows win a bigger upvote!