Frank Lampard's horror start as Chelsea manager

in sportstalk •  2 years ago 

Frank Lampard's premiere on Chelsea had a bitter taste. Chelsea lost to Manchester United 4 - 0 at Old Trafford.


Old Trafford, source: Pixabay

The match would look different if Chelsea scored the first goal. As the 4th minute approached, Tammy Abraham hit the ball to the post. In the 7th minute, Kurt Zouma made a fatal mistake. but Martial did not score yet.

In the 17th minute, Zouma was again in charge and fouled Rashford in the box. Rashrford himself scored from the penalty.

Rashoford could raise to 2 - 0 before the end of the first half, but his shot was from off-side. After a while, Emerson hit the post of de Gea's goal, but again it was no goal.

In the 65th minute Martial increased the score to 2 - 0. A minute later, Rashford scored from the break. 3 - 0.

Ten minutes before the end, youngster James Daniel added insurance for the result. 4 - 0.

The star of the match according to whoscored.com was Marcus Rashford, who scored two goals, while Chelsea Kurt Zouma got the worst rating. The start of the competition was more successful for the Red Devils, Frank Lampard in his debut on the Chelsea bench got several reasons to think about.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  
  ·  2 years ago (Edited)

Nebudu tvrdit, že mě ten výsledek jako fanouška United nenadchnul. :) Už jen proto, jak hrozivou bilanci s CFC máme...

Výkon měl ale od ideálu daleko. Troufám si tvrdit, že do druhýho gólu, než se mentálně sesypali, byli londýňani o chlup lepším týmem. Rozhodně v organizaci hry na míči. Prvních 15-20 minut potom byla z naší strany vyloženě tragédie. Pak se pozměnila taktická stránka věci a utkání se trochu vyrovnalo.

Do karet nám zahrálo taky štěstí při těch dvou brankových konstrukcích a Zoumův den :)

Ten výsledek je každopádně masivní. Už jen z hlediska sebevědomí. A ačkoliv je to první kolo a před náma je nějakých 10 měsíců, tak tyhle 3 body proti přímýmu konkurentovi se prostě počítaj

(PS: článek ti lajknu později. Až budu mít nějakou vote power)

Dík, máš i nějaké SPORTS POWER? Na sportovní články se to vyplatí a tobě tedy zrovna myslím ano.
No já tak nějak doufal v remízu a tajně doufal, že se mladé pušky chytnou už od startu. Třeba Abraham, nebo právě Zouma/Christensen. Ale asi to chce čas.

Nějaký drobásky tam mám mno. :) Ale nenakupoval jsem.

Já sem očekával těsný vítězství United po celkem vyrovnaným průběhu, vzhledem k tý marodce CFC. Stejně jako u United ale očekávám, že bude v modrý části Londýna problém se střílením gólů ne? Přeci jen Hazard bez náhrady...Spoléhat celou sezonu na Abrahama, to teda nezávidim. Ne že by se nejevil zajímavě, nakonec v Championship ukázal (ne jednou), že střelcem dokáže bejt, ale bojovat s ním a Giroudem o TOP4 mi přijde přeci jen jako velký sousto.

Ještě je tam Michy, ale toho beru jako trojku. Giroud podle mě nakonec odehraje víc zápasů. Těžko říct, jak moc chybí David Luiz a nakolik byl Zouma jen nervózní, no uvidíme uvidíme.

Jaký máš názor na Marcuse jako útočníka č. 1? Před pár lety měl famózní nástup a je možné že už do té role dozrál. Má č. 10, kope penalty...tak snad se ukáže.

Ono to vypada, ze tou "9" bude Martial a Rashford tam bude zbihat zleva, nebo bude hrát s ním ve dvojici. Ono je to asi logickej krok, protože Martial není moc dobrej "passer" a ztratil něco z tý jeho výbušnosti (což může bejt zapříčeněný tou minulou sezonou, kterou dost flákal a protrucoval). Za to se ale brilantne orientuje na malým prostoru a dokáže vykličkovat z neuvěřitelných pozic. Navíc má v týmu pravděpodobně nejlepší zakončení...

Každopádně oba letos musí převzít zodpovědnost za tu útočnou vozbu. Společně s Lingardem. Soudě podle přípravy, rozhovorů a prvního zápasu bych řekl, že Rashford je mentálně připravenej ty otěže převzít. O Martialovi zatím pochybuju. A Lingard je spíš pracovitej typ útočnýho hráče. Každopádně se asi všichni 3 budou muset dostat na 10+ gólů za sezónu (v PL). A bylo by dobrý, kdyby se jeden z nich gólově utrhnul. Protože jinak nás čekaj velký potíže

Congratulations @ritxi! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 2000 comments. Your next target is to reach 2500 comments.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Thank you for the entry! Good Luck!

Hi @ritxi!

Your post was upvoted by @steem-ua, new Steem dApp, using UserAuthority for algorithmic post curation!
Your UA account score is currently 2.046 which ranks you at #25988 across all Steem accounts.
Your rank has not changed in the last three days.

In our last Algorithmic Curation Round, consisting of 114 contributions, your post is ranked at #103.

Evaluation of your UA score:
  • Only a few people are following you, try to convince more people with good work.
  • The readers like your work!
  • Try to work on user engagement: the more people that interact with you via the comments, the higher your UA score!

Feel free to join our @steem-ua Discord server